Pasitikiu imunoterapija

Čia galite palikti atsiliepimą ir pasidalinti patirtimi apie alergenų specifinę imunoterapiją:

 

Pacientų, kurie išbandė alergenų specifinę imunoterapiją, atsiliepimai:


 

„Mano dukrytei Ievai jau 2 metukų pasireiškė itin stiprus alerginis rinitas. Alergenas – namų dulkės… Taigi išmečiau iš namų visus kilimus, užstiesalus, užuolaidas, jau, atrodo, nieko neliko… Tačiau alergija „šiaip sau“ nepraeina, tai supratau, kai nuo antialerginių vaistų (antihistamininių) vaikas prarado skonio ir uoslės pojūtį. Pradėjo nebevalgyti….. Gaila, kad taip vėlai sutikau nuostabią gydytoją. Pasikonsultavusi  su gerb. gydytoja J. Staikūniene, išmokau pažinti alergiją iš naujo, supratau, kad alergija šiaip sau nepraeina, kad reikia gydyti alergijos priežastis, nes kitaip patenkama į uždarą alergijos simptomų slopinimo ratą….. Labai dėkoju kompetentingai gydytojai, kuri mus išvadavo iš nuolatinių vaistų nuo alergijos vartojimo rato – man pačiai sunku patikėti, kad ilgainiui Ievutei alergija išnyko iš esmės.  Ačiu Jums.“

Su pagarba,Ievos mama


„ Nuo pat mažens mums įskiepytas neteisingas požiūris į ligų gydymą. Tai dar kartą supratau, susidūrusi su sūnaus alergija. Kam gydyti priežastį, jei labai „patogu“ slopinti simptomus, ir nesukti sau galvos. Greita, patogu, pritaikyta šiuolaikinei civilizacijai. Ačiū Dievui, kad su sūnumi, kurį kamavo žiedadulkių alergija, pasikonsultavome su gydytoja alergologe, kuri mums paaiškino, kad slopinant simptomus, o ne ieškant alergijos priežasčių, pateksime į uždarą vaistų  nuo alergijos vartojimo ratą, su visais jų šalutiniais poveikiais…. Šiandiena su sūnumi esame visiškai sveiki ir dėkojame už tai imunoterapijai ir kompetentingai gydytojai  Dr. L. M. Japertienei.“

Simona, Emilio mama


„Dėkojame gydytojai, kuri mums paskyrė imunoterapiją. Šiandiena dukra ne tik visiškai nebejaučia alergijos požymių, bet ir grįžo į pilnavertį gyvenimą: nebepraleidžia pamokų mokykloje, miega gerai naktimis.  Dėkojame, kad gydytoja mums paaiškino, kad gydymas imunoterapija yra išskirtinis tuo, kad  veikia alergijos priežastis iš esmės, o ne slopina simptomus. Ačiu labai.“

Laiminga mama Agnė


„TėjaI buvo 1,5 metukai, kai pastebėjau pirmuosius alerginio rinito požymius. Bėgant laikui problema tik gilėjo. Mergaitei darydavosi naktimis sunku kvėpuoti, ji blaškydavosi per miegus. Taip pat jos žandikauliiai pasidarė tokie „atkėrę“, tad šeimos gydytoja skubiai nusiuntė pas gydytoją alergologą. Džiaugiuosi, kad Vilniaus Universiteto ligoninės „Santariškių klinikos“ Pulmonologijos ir alergologijos centras mums suteikė profesionalią informaciją. Džiaugiamės, kad laiku patekome į gerų medikų rankas. Pradėję gydytis imunoterapija, jau po kurio laiko pajutome palengvėjimą, o dabar mergaitė yra visiškai pasveikusi. Vis skaitau spaudoje, kad gal nepatikrintas šis imunoterapijos metodas laiko. Patikrintas jis ir laiko, ir medikų visame pasaulyje. Tiesiog ne visada mes, tėvai, turime pakankamai informacijos, kas yra geras ir kokybiškas gydymas mūsų vaikui.

 Atrodo kitaip ir negali būti: jei skauda ranką –  gerame vaistų, jei atsirado alergija – „nuslopiname“ vaistais nuo alergijos ir gyvename toliau. Kol supratau, kad tas „alergijos slopinimas“ yra be pabaigos. Džiaugiuosi, kad dėka imunoterapijos, mergaitė pradėjo nebereauoti į alergenus, kurie jai sukėlė alerginį rinitą. Džiaugiuosi, ka dukra pasveiko, ir jei galėčiau, visiems tėvaliams patarčiau, kad nei minutės neabejotų imunoterapijos gyydmo nauda. Gero gydymo plačiai reklamuoti nereikia. Jis tiesiog yra šalia  – reikia tik labiau pasidomėti ir pasigilinti. Ačiū Jums“.

Sigita, Tėjos mama


Naujienos
  • Ar įmanoma įveikti vaiko alerginę slogą? Mamos pasakojimas

    „Vos mano sūnus pradėjo lankyti darželį, taip ir pasipylė ligos. Dažniausia liga būdavo sloga. Galvodavau, kad tai peršalimo sloga, nes dažnai matydavau, kaip jis lauke be pirštinių, rankas į balą sukišęs, arba žiemą šlapiomis kojomis pareidavo. Gydytoja paaiškino, kad darželinukai labai glaudžiai bendrauja, todėl įvairiais virusais ir bakterijomis apsikeičia labai greitai ir dėl to dažnai serga. Bet sloga nesitraukė. Sulaukus penkerių, varvanti, užburkusi nosis kankindavo praktiškai visus metus: prasidėdavo rudenį, tik atšventus gimtadienį, o pavasarį dar ir ženkliai paūmėdavo. Per tą laiką sūnus sirgo ir ausų uždegimu, ir bronchitu, ir gripu. Atlikome alergijos testą ir paaiškėjo, kad mūsų vaikas alergiškas medžių ir piktžolių žiedadulkėms.

  • Alergija namų dulkėms: ar įmanoma atsikratyti visam?

    „Maždaug nuo 2,5 metų mano dukrytę dažnai pradėjo kankinti sloga. Kurį laiką laukiau, galvojau, kad išaugs. Bet dukrytei augant, „augo“ ir sloga. Iš pradžių vargino „bėganti, užgulusi“ nosis, išberdavo odą, atsirasdavo kosulys, švokštimas, gydytojai diagnozuodavo bronchitą. Ieškojome priežasties – kodėl mūsų mažoji taip dažnai serga?

Plačiau
CD8 Klinika Mama aš sergu